Курси підвищення кваліфікації та перевірка знань

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас на курси підвищення кваліфікації та перевірку знань «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії».

Центр  має міжнародний сертифікат системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Слід також відмітити, що до процесу підвищення кваліфікації окрім професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, залучаються найкращі фахівці та науковці, у більшості кандидати та доктори наук, з Держатомрегулювання України, НАМН України, МОЗ України, Національного інституту стратегічних досліджень, Національної комісії з радіаційного захисту населення України тощо.

Також до навчального процесу залучена сучасна база провідних організацій України, зокрема УДВП „Ізотоп”, ДУ „Інститут ядерної медицини та променевої діагностики” НАМН України, медичного центру „Кібер Клініка Спіженка”, онкологічної клініки „Інновація” тощо що дає можливість ефективно проводити теоретично-практичні заняття  на новітньому обладнанні.

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки більше 16 років успішно проводить курси підвищення кваліфікації  з радіаційної безпеки,  більш ніж 4500 фахівців з усіх регіонів України пройшли навчання в центрі.

Маючи в своєму розпорядженні компетентний  персонал, партнерські стосунки з провідними вітчизняними, міжнародними організаціями та фахівцями в галузі радіаційної безпеки, співробітники Центру прагнуть зміцнювати свою позицію як надійного постачальника послуг із забезпечення радіаційної безпеки.
Ми навчаємо тому, чим володіємо на найвищому рівні.
Наш досвід та постійне вдосконалення відповідно до міжнародних стандартів та вимог дозволяє стверджувати, що Центр є провідним закладом з підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки в Україні!

 

Мета курсів

Графік 2020

Реєстрація

Разработка redox sparrow-hawk