Участь у міжнародному навчальному семінарі «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers, МАГАТЕ.

Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Л.І.Асламова взяла участь у якості експерта/лектора МАГАТЕ у роботі міжнародного навчального семінару «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers, що проводився під егідою МАГАТЕ.

Під час роботи семінару висвітлювались сучасні вимоги МАГАТЕ, зокрема «Safety Requirements: Radiation Protection and Safety of Radiation Sources: International Basic Safety Standards» щодо навчання відповідальних за радіаційну безпеку, впровадження новітніх методик викладання для дорослих, планування навчального процесу з радіаційної безпеки, теорії та особливості практичної побудови навчального курсу тощо. Особливу увагу на семінарі приділяли питанням перевірки та контролю отриманих знань, донесення та сприйняття аудиторією важливої інформації з питань радіаційної безпеки різними категоріями слухачів.

Учасниками семінару були 22 фахівця з радіаційної безпеки з 9 країн світу, а саме клінічні медичні фізики та вчені з провідних наукових центрів, представники регулюючих органів з Азербайджану, Албанії, Грузії тощо. Україна та Київський національний університет імені Тараса Шевченко були представлені Асламовою Л.І, яка успішно провела семінар в якості одного з 2-х лекторів МАГАТЕ. За оцінками слухачів та організаторів зазначений захід пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний для учасників._mg_0071

Разработка redox sparrow-hawk