Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Л.І.Асламова отримала статус експерта МАГАТЕ, успішно склала іспит департаменту безпеки ООН, що дало можливість взяти участь (у якості експерта/лектора МАГАТЕ) у  роботі міжнародного навчального семінару «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers  з 01 липня по 08 липня 2017 року в Республіці Азербайджан (м. Баку). Семінар проводився під егідою Міжнародного Агентства з Атомної Енергії (МАГАТЕ).

Під час роботи семінару висвітлювались сучасні вимоги МАГАТЕ, зокрема «Safety Requirements: Radiation Protection and Safety of Radiation Sources: International Basic Safety Standards» щодо навчання відповідальних за радіаційну безпеку, впровадження новітніх методик викладання для дорослих, планування навчального процесу з радіаційної безпеки, теорії та особливості практичної побудови навчального курсу тощо. Особливу увагу на семінарі приділяли питанням перевірки та контролю отриманих знань, точності донесення та сприйняття аудиторією важливої інформації з питань радіаційної безпеки різними категоріями слухачів.

Учасниками семінару були 18 фахівців з радіаційної безпеки з 12 країн світу, а саме клінічні медичні фізики та вчені з провідних наукових центрів, представники регулюючих органів з Азербайджану, Бєларусі, Болгарії, Латвії, Литви, Сербії, Хорватії тощо.

За оцінками слухачів та організаторів зазначений захід пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний для учасників. Всі завдання від МАГАТЕ були успішно виконані у повному обсязі.

Разработка redox sparrow-hawk