Навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців Інституту ядерної фізики Республіки Казахстан

З 22 квітня по 28 квітня 2018 року та з 28 травня по 2 червня 2018 року у Навчально-науковому центрі радіаційної безпеки КНУ імені Тараса Шевченка  були проведені курси підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки фахівців Республіканського державного підприємства «Інститут ядерної фізики» Міністерства енергетики Республіки Казахстан.

Під час активного професійного спілкування проводився порівняльний аналіз нормативно-правових актів з радіаційної безпеки  двох держав. Зокрема, зацікавленість та жваве обговорення викликало питання впровадження в України культури безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання, поводження в радіоактивними відходами.

Всі завдання були успішно виконані у повному обсязі.

Ми пишаємось тим що з усіх навчальних центрів на пострадянському просторі було обрано саме Україну, наш Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Директор Навчально-наукового центру

радіаційної безпеки  Л.І. Асламова