VIII міжнародна конференція «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології»

 

26-27 вересня 2019 року у  Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за ініціативи навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету відбулася VIII міжнародна конференція «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології». У роботі конференції взяли участь фахівці провідних навчальних закладів, медичних, наукових та регулюючих установ, представники урядових структур України.

 

З привітальними словами до учасників конференції звернулися Губерський Леонід Васильович (ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка), Трипайло Руслана Федорівна (заступник Голови Державної інспекції ядерного регулювання України), Цимбалюк Віталій Іванович (президент Національної академії медичних наук України), Асламова Людмила Іванівна (директор навчально–наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Виступаючи наголосили, що конкурентоспроможність освітянських послуг на світовому ринку вимагає впровадження новацій, усвідомленого досягнення міцної єдності науки, освіти та інноваційних технологій, особливо зараз, коли ратифікована угода про асоціацію з ЄС.

Актуальність медичної фізики та її роль у суспільстві невпинно зростає і не викликає сумнівів. Саме тому фахівців з медичної фізики успішно готують десятки відомих університетів в усьому світі. Київський національний університет імені Тараса Шевченка є першим вищим навчальним закладом в країні, який в 2014 році отримав ліцензію МОН України на право підготовки «магістрів» з медичної фізики.

Конференція зібрала багато зацікавленої, не байдужої до майбутнього України молоді. Це є свідченням того, що молодь має мотивацію до опанування такої потрібної для суспільства професії, як медична фізика. Найкращі доповіді серед студентів та молодих науковців були відмічені дипломами та заохоченнями.

За рішенням оргкомітету конференції відзнаку отримали – Приймак Тарас Володимирович, асистент кафедри анатомії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;  Даник Антон Юрійович, аспірант факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Пугач Аліса Ярославівна, студентка ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Всі присутні виступили за поглиблення подальшої співпраці заради більш ефективного втілення державної  політики в галузі впровадження новітніх технологій та підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних кадрів для української держави. 

                                                 

Директор  навчально-наукового центру

радіаційної безпеки  Л. І. Асламова

Разработка redox sparrow-hawk