Участь Навчально-наукового центру радіаційної безпеки у міжнародному навчальному семінарі «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers

 

Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Асламова Людмила Іванівна взяла участь у роботі міжнародного навчального семінару «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers під егідою Міжнародного Агентства з Атомної Енергії (МАГАТЕ), що відбувся з 13 жовтня по 18 жовтня 2019 року у місті  Таллінн  (Республіка Естонія ).

Л.І. Асламова отримала статус експерта МАГАТЕ, успішно склала іспит департаменту безпеки ООН, що дало можливість взяти участь (у якості експерта/лектора МАГАТЕ) у  роботі міжнародного навчального семінару з радіаційного захисту.

Під час роботи семінару висвітлювались сучасні вимоги МАГАТЕ щодо навчання відповідальних за радіаційну безпеку, впровадження новітніх методик викладання для дорослих, планування навчального процесу з радіаційної безпеки, теорії та особливості практичної побудови навчального курсу тощо. Особливу увагу на семінарі приділяли питанням перевірки та контролю отриманих знань, точності донесення та сприйняття аудиторією важливої інформації з питань радіаційної безпеки різними категоріями слухачів.

Учасниками семінару були 37 фахівців з радіаційної безпеки з 21 країни світу, а саме медичні фахівці, вчені з провідних наукових центрів, представники регулюючих органів з Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Боснії та Герцеговини, Грецької Республіки, Республіки Словенія, Республіки Сербія, Республіки Польща, Румунії, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки, Канади, Киргизької Республіки, Республіки Кіпр, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Французької Республіки, Республіки Хорватія, Республіки Естонія тощо.

Україна та Київський національний університет імені Тараса Шевченка були представлені Асламовою Л.І. – директором Навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету, яка успішно провела семінар в якості одного з 4-х експертів/лекторів МАГАТЕ. За оцінками слухачів та організаторів зазначений захід пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний для учасників. Всі завдання від МАГАТЕ були успішно виконані у повному обсязі.

 

Директор

Навчально-наукового центру

радіаційної безпеки                                                                Л.І. Асламова

Разработка redox sparrow-hawk