Підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки за участю представників Держатомрегулювання України

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 11 листопада 2019 року по 15 листопада  2019 року проводив підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки 23 фахівців Державної інспекції ядерного регулювання України.

Держатомрегулювання України є центральним органом виконавчої влади який здійснює незалежне державне регулювання ядерної та радіаційної безпеки, має 7 регіональних інспекцій.

Підвищенні кваліфікації в сфері використання ядерної енергії успішно пройшли фахівці з усіх регіональних інспекцій.

Під час активного професійного спілкування проводився порівняльний аналіз міжнародних нормативно-правових актів з радіаційної безпеки, імплементації останніх Директив Ради 2013/59/ЄВРАТОМ. Зокрема, зацікавленість та жваве обговорення викликали питання впровадження культури безпеки при виробництві, перевезенні, використанні джерел іонізуючого випромінювання, поводження з радіоактивними відходами.

Всі завдання були успішно виконані у повному обсязі.

Ми пишаємось тим що з усіх українських навчальних центрів було обрано саме наш Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Навчально-наукового центру

радіаційної безпеки                                                                                                                                        Л.І. Асламова