Оnline-опитування з питань освіти та навчання рентгенологів

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у проекті МАГАТЕ в рамках проекту регіонального технічного співробітництва RER 9147 “Посилення можливостей держав-членів для забезпечення радіаційного захисту осіб, які зазнають медичного опромінення” та у співпраці з Європейською федерацією товариств рентгенологів (EFRS).

В рамках зазначеного проекту проводиться оnline-опитування з питань освіти та навчання рентгенологів з метою вивчення стану освіти та підготовки рентгенологів у 33 державах-членах, що беруть участь у регіональній програмі ТС для Європи, з акцентом на передові практики та потенційні прогалини у підготовці до радіаційного захисту, пов’язані з клінічною практикою рентгенологів. Результати цього дослідження будуть використані під час регіональної зустрічі МАГАТЕ з питань освіти та підготовки медичних радіаційних технологів / рентгенологів МАГАТЕ, яка відбудеться оnline протягом 17-26 листопада 2020 року.

Оnline-опитування розраховано на 10-15 хвилин.

Респонденти для відповіді на питання (оnline-опитування)  можуть обрати бажану мову. Анкета для опитування англійською мовою. Анкета для опитування російською мовою.

Відповіді оnline-опитування приймаються до 3 листопада 2020 року.

Якщо виникнуть питання  питання щодо оnline-опитування, будь ласка, зв’яжіться з технічним працівником МАГАТЕ – Женею Васильєвою (j.vassileva@iaea.org).

Просимо поширите інформацію щодо оnline-опитування серед зацікавлених осіб.

Заздалегідь вдячні, за вашу участь в оnline-опитуванні та поширенні інформації серед зацікавлених осіб.

Разработка redox sparrow-hawk