Другий наглядовий аудит з системи управління якістю

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно пройшов другий наглядовий аудит і підтвердив належну якість надання навчально-наукових послуг.

Щорічний наглядовий аудит проводився 27 серпня 2021 року міжнародною організацією Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch. Перший наглядовий аудит відбувся у вересні 2020 року, а цьогоріч сертифікацію ННЦ радіаційної безпеки КНУ було підтверджено й продовжено до осені 2022 року. Відповідно до експертних висновків від міжнародної сертифікаційної компанії, система управління якістю Центру відповідає вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015 у сфері сертифікації щодо «надання навчальних та наукових послуг в галузі радіаційної безпеки та медичної фізики».

Співробітники ННЦ РБ КНУ імені Тараса Шевченка прагнуть зміцнювати позицію Центру, як надійного постачальника послуг із забезпечення радіаційної безпеки. Запорукою цьогосертифікат укр виступає злагоджена робота компетентних працівників, налагодження партнерських відносин із провідними фахівцями в галузі радіаційної безпеки, а також із відомими національними й міжнародними організаціями із протидії радіаційним загрозам.

Довідково: Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримав первинну сертифікацію із надання навчальних і наукових послуг у галузі радіаційної безпеки та медичної фізики у 2013 році. Чинний сертифікат діятиме до вересня 2022 року.

Директор

ННЦ радіаційної безпеки                                                                                                                Людмила АСЛАМОВА