Підвищення кваліфікації з курсу «Радіаційна безпека при здійснені окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії»

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно провів підвищення кваліфікації з курсу «Радіаційна безпека при здійснені окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з 04 по 08 жовтня 2021 р.

 Навчання та перевірку знань було організовано й проведено відповідно до вимог Наказу Державної інспекції ядерного регулювання України від 02 жовтня 2014 року № 143 «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії».

Першочерговою метою навчання є покращення стану безпеки радіаційно-небезпечних об’єктів шляхом підвищення компетентності персоналу та посадових осіб, які відповідають за дотримання вимог законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки.

Слухачами були 51 фахівець з кількох регіонів України, які працюють у різних сферах використання ядерної енергії – виробництво, використання джерел іонізуючого випромінювання, перевезення радіоактивних матеріалів тощо.

Вітаємо відмінників:

  • Артема Пастухова – наукового співробітника Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,
  • Дмитра Мільто – складальника електровимірювальних приладів ТОВ «Елватех»,
  • фахівців ТОВ «Ксенко» – Михайла Дидюка, інженера з ремонту та налагодження, та Євгена Дерезу, інженера з ремонту та налагодження,
  • Ігоря Ушинського – інженера з налагодження випробувань та ремонту ТОВ «Лівін»,
  • Аллу Бабич – завідувачку рентгенологічним відділенням Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Солом’янського району м. Києва.

Позитивні відгуки слухачів свідчать, що курс підвищення кваліфікації «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з використанням дистанційних технологій задовольняє потребу фахівців, які працюють у галузі радіаційної безпеки, в постійному розвитку компетентностей, що дозволяють здійснювати професійну діяльність в інноваційному середовищі. Слухачі зазначили, що в результаті навчання за програмою курсу вони отримали актуальні знання і навички в галузі нормативних, організаційних і технічних основ забезпечення радіаційної безпеки. Також у відгуках відзначено високу компетентність лекторів – представників Держатомрегулювання, науковців, викладачів-практиків, що здійснюють виклад матеріалу науково та інформативно, дають ґрунтовні відповіді на питання з радіаційної безпеки, які виникають в учасників курсів у їхній професійній діяльності.

 Директор                                                Людмила АСЛАМОВА

Разработка redox sparrow-hawk