Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки – переможниця конкурсу «WiN Award – 2021»

Директорка Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Людмила Асламова перемогла в номінації «Наука, освіта та розвиток» конкурсу Міністерства освіти і науки України «WiN Award 2021».

Національна церемонія нагородження жінок-професіоналок атомної енергетики «WiN Award – 2021», відбулася 26 листопада 2021 року за підтримки МОН України та міжнародних партнерів, зокрема Норвезького агентства з радіаційної безпеки.

У 2003 році Л.І. Асламова розробила та впровадила ексклюзивну програму навчання (підвищення кваліфікації) та перевірки знань з радіаційної безпеки для персоналу та посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії як в Україні, так і за кордоном. Протягом 18 років за цією програмою підвищили кваліфікацію понад 6 тисяч осіб.

З 2016 року Людмила Асламова має статус експерта та лектора МАГАТЕ, що дозволяє в рамках реалізації Програми технічного співробітництва з МАГАТЕ успішно проводити в КНУ імені Тараса Шевченка міжнародні навчальні курси з радіаційної безпеки для представників регулюючих органів пострадянських держав.

Л.І. Асламова лауреат премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2008 році та відзначена нагрудним знаком “Відмінник освіти” у 2020 році.

           Директор                                                  Людмила АСЛАМОВА

Разработка redox sparrow-hawk