Інформація про проведені курси підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки у грудні 2021 року

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно провів підвищення кваліфікації з курсу «Радіаційна безпека при здійснені окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з 13 по 17 грудня 2021 р.

Навчання та перевірку знань було організовано та проведено відповідно до вимог Наказу Державної інспекції ядерного регулювання України від 02 жовтня 2014 року № 143 «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії».

Першочерговою метою навчання є покращення стану безпеки радіаційно-небезпечних об’єктів шляхом підвищення компетентності персоналу та посадових осіб, які відповідають за дотримання вимог законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки.

Слухачами були 59 фахівці з різних регіонів України, які працюють у різних сферах використання ядерної енергії – виробництво, використання джерел іонізуючого випромінювання, перевезення радіоактивних матеріалів.

 

Вітаємо відмінників:

  • Кучинський Олександр Миколайович – начальник служби контролю за виробництвом, АТ «Житомиргаз»;
  • Загородній Віталій Миколайович – завідувач відділенням, лікар-нейрохірург, ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України»;
  • Дорош Єгор Олегович – технік-дозиметрист, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України.

Позитивні відгуки слухачів свідчать, що курс підвищення кваліфікації «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з використанням дистанційних технологій задовольняє потребу фахівців, які працюють у галузі радіаційної безпеки, в постійному розвитку компетентностей, що дозволяють здійснювати професійну діяльність в інноваційному середовищі. Слухачі зазначили, що в результаті навчання за програмою курсу вони отримали актуальні знання і навички в галузі нормативних, організаційних і технічних основ забезпечення радіаційної безпеки. Також у відгуках відзначено високу компетентність лекторів – представників Держатомрегулювання, науковців, викладачів-практиків, що здійснюють виклад матеріалу науково та інформативно, дають ґрунтовні відповіді на питання з радіаційної безпеки, які виникають в учасників курсів у їхній  професійній діяльності.

 

 Людмила АСЛАМОВА, директорка ННЦ радіаційної безпеки 

Дипломы оформляются с доставкой. Перейти к университетам, предлагающим "пакетное предложение" В зависимости от вашего местоположения существует нескол http://origlnaldiplomas.com/ Дипломы оформляются с доставкой.
Разработка redox sparrow-hawk