Меленевська Надія Володимирівна

Кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник

+38 (044) 521-32-82, к.37

Закінчила з відзнакою у 2004 році біологічний  факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю біофізика.

Навчалася в аспірантурі біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2004-2010 рр.  Успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук  у 2011 році. З 2011 року працює молодшим науковим співробітником НДЛ «Радіометричні методи досліджень» фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проводить науково-дослідну діяльність з питань вивчення зниження дозових навантажень на пацієнтів під час проведення радіографічних досліджень органів грудної клітини. Приймає участь у розробці  новітніх експериментальних методик, зокрема з використанням цифрової рентгенівської установки (Х-Ray unit). Брала участь у роботі та організації зустрічі робочої групи міжнародного проекту “Quality Assurance and Quality Control in medical radiology in Ukraine, phase 2” (QA/QC) 22 лютого 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. З єдиною від України пленарною доповіддю приймала участь у ювілейній Міжнародній конференції з медичної фізики, 01-04 вересня 2013 року у м. Брайтон, Англія.

Є автором 14 наукових праць у наукових журналах, 2 методичних розробок, 8 тез в збірниках українських/міжнародних конференцій.

Знаю що ebay доставка стала доступною