Проведено навчання та перевірку знань з радіаційної безпеки з використанням дистанційних технологій

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно провів підвищення кваліфікації з курсу «Радіаційна безпека при здійснені окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з 14 по 18 червня 2021 р.

Навчання та перевірку знань було організовано та проведено відповідно до вимог Наказу Державної інспекції ядерного регулювання України від 02 жовтня 2014 року № 143 «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії».

Першочерговою метою навчання є покращення стану безпеки радіаційно-небезпечних об’єктів шляхом підвищення компетентності персоналу та посадових осіб,  які відповідають  за дотримання вимог законодавства, норм, правил та стандартів з радіаційної безпеки.

Слухачами були 33 фахівці з кількох регіонів України, які працюють у різних сферах використання ядерної енергії – виробництво, використання джерел іонізуючого випромінювання, перевезення радіоактивних матеріалів тощо.

Вітаємо відмінників: 

    • Полонського Романа Володимировича – лікаря-хірурга серцево-судинного,
    • Фунікову Ларису Леонідівну – провідного інженера з охорони праці з Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України,
    • Єрмілову Олену Вікторівну – лікаря-рентгенолога з ТОВ “ІСІДА-IVF”.

Позитивні відгуки слухачів свідчать, що курс підвищення кваліфікації «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з використанням дистанційних технологій задовольняє потребу фахівців, які працюють у галузі радіаційної безпеки, в постійному розвитку компетентностей, що дозволяють здійснювати професійну діяльність в інноваційному середовищі. Слухачі зазначили, що в результаті навчання за програмою курсу вони отримали актуальні знання і навички в галузі нормативних, організаційних і технічних основ забезпечення радіаційної безпеки. Також у відгуках відзначено високу компетентність лекторів – представників Держатомрегулювання, науковців, викладачів-практиків, що здійснюють виклад матеріалу науково та інформативно, дають ґрунтовні відповіді на питання з радіаційної безпеки, які виникають в учасників курсів у їхній  професійній діяльності.

Penis to help you manage the symptoms of ED. You important site may need.
Разработка redox sparrow-hawk