Вишиванка наша, вишиванка, вічна пісня барв і кольорів

Вишиванка наша, вишиванка, вічна пісня барв і кольорів

18 травня 2023 року українці відзначали Всесвітній день вишиванки. Кожен з нас, мабуть, знає, що таке вишиванка, адже це не просто одяг, а частина душі. Вишиванка – це наша національна гордість. Історія національно вбрання українців сягає глибокої давнини. Вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток!
І хоч зараз, в умовах воєнного часу, в Україні не проводяться масові святкові заходи, співробітники Навчально-наукового центру радіаційної безпеки разом із колегами, співвітчизниками з усього світу та прихильниками України долучились до свята. Одягнена вишиванка є не лише уособленням багатих традицій та любові до рідної країни, а й символом незламності українського духу, нагадуванням про те, що українці – вільний народ!
На фото директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Асламова Людмила Іванівна з колегами під час засідання Науково-технічної ради.

Директор ННЦРБ КНУ
Людмила Асламова

Разработка redox sparrow-hawk